Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили: «open space» формат

Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили відбулася в форматі «open space» у дворику університету. Епідеміологічна ситуація триває, тому дотримання карантинних норм та безпеки задля збереження здоров’я залишається незмінним атрибутом кожної зустрічі чи зібрання.

1..jpg (6000×4000)

2..jpg (6000×4000)

22 червня співробітники Миколаївської Могилянки вирішували питання порядку денного у вже звичному карантинному стані: в масках та зберігаючи дистанцію. Попередня реєстрація пройшла в холі головного корпусу університету.

3..jpg (5041×3917)

На зібранні були затверджені положення нового стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 рр., нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили та деякі зміни до колективного договору. Крім того відбулися зміни у складі вченої ради, до якої долучилися доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри інтелектуальних інформаційних систем Факультету комп’ютерних наук Лисенков Едуард та доктор філологічних наук, професор, керівниця ННЦ «Школа журналістики» ЧНУ імені Петра Могили Тетяна Монахова.

Ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко нагородив подякою кандидата технічних наук та доцента кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Добровольського Валерія Володимировича за плідну працю та заслуги в науці. Цього року пан Валерій завершує роботу зі студентами виходячи на пенсію, проте продовжує свою наукову діяльність.

4..jpg (6000×4000)

Трудовим колективом було підняте також питання конвокації в умовах пандемії. Голосуванням вирішили провести урочисте та безпечне вручення дипломів для кожного факультету та інституту в окремий спеціально виділений час.

5..jpg (6000×4000)

6..jpg (6000×4000)

Наприкінці конференції, керівник Навчально-науково-практичного центру Консультативно-діагностичної та реабілітаційної Поліклініки ЧНУ імені Петра Могили, кандидат медичних наук Тетяна Яблонська зробила заяву, що з 1 липня почне працювати такий новий підрозділ університету як Поліклініка ЧНУ  імені Петра Могили. Це гарна можливість для того, аби залучити провідних фахівців, докторів та кандидатів медичних наук до співпраці та розвитку медичного інституту в Могилянці. Графік роботи та спеціалістів, які будуть працювати оголосять незабаром на сторінці Медичного інституту.

7.jpg (6000×4000)