Конференція “Могилянські читання-2018” на Факультеті економічних наук

15 листопада 2018 року в ЧНУ ім. Петра Могили на Факультеті економічних наук  відбулася  Всеукраїнська студентська конференція «МОГИЛЯНСЬКІ ЧИТАННЯ-2018», присвячена проблемам та перспективам соціально-економічного розвитку України.

У конференції взяли участь 68 учасників-студентів II-V курсів Факультету економічних наук. Із цікавими науковими доповідями виступили:  Князева М.В. (415 група), Коваль А.О. (418 група), Юзик В.А. (418 група), Бабіна Д.О.  (418 група), Бутенко А.С. (218 група), Волик Т.Г. (218 група), Ішкуватова А.А. (315 група), Димо А.І. (415 група), Пантелєєва В.Д. (315 група), Захаренко Н.С. (315 група).

Керівники «Школи молодого вченого Факультету економічних наук» та організатори «Могилянських читання – 2018» Горлачук В.В., Кузьменко О.Б., Семенчук І.М. та Анисенко О.В., підсумовуючи студентську конференцію, щиро подякували всім учасникам за змістовні виступи, вручили грамоти і запевнили, що студентська наука в ЧНУ ім. Петра Могили має прекрасні перспективи.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77