Конференція “Могилянські читання-2018” на Факультеті економічних наук

15 листопада 2018 року в ЧНУ ім. Петра Могили на Факультеті економічних наук  відбулася  Всеукраїнська студентська конференція «МОГИЛЯНСЬКІ ЧИТАННЯ-2018», присвячена проблемам та перспективам соціально-економічного розвитку України.

У конференції взяли участь 68 учасників-студентів II-V курсів Факультету економічних наук. Із цікавими науковими доповідями виступили:  Князева М.В. (415 група), Коваль А.О. (418 група), Юзик В.А. (418 група), Бабіна Д.О.  (418 група), Бутенко А.С. (218 група), Волик Т.Г. (218 група), Ішкуватова А.А. (315 група), Димо А.І. (415 група), Пантелєєва В.Д. (315 група), Захаренко Н.С. (315 група).

Керівники «Школи молодого вченого Факультету економічних наук» та організатори «Могилянських читання – 2018» Горлачук В.В., Кузьменко О.Б., Семенчук І.М. та Анисенко О.В., підсумовуючи студентську конференцію, щиро подякували всім учасникам за змістовні виступи, вручили грамоти і запевнили, що студентська наука в ЧНУ ім. Петра Могили має прекрасні перспективи.