Компанія Postindustria оголошує набір на навчання

Postindustria School – це можливість для студентів технічних спеціальностей пройти безкоштовне навчання протягом 3-х місяців в одній з провідних ІТ-компаній Миколаєва чи Херсона.

У кінці курсу Вам необхідно написати тренувальне завдання, яке показуватиме результати. Якщо все добре – Вас запрошують на стажування.

Навчання проходить за одним з вибраних вами напрямів: iOS, Android, Web Development.

Більше інформації можна знайти на сайті.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.