Компанія Postindustria оголошує набір на навчання

Postindustria School – це можливість для студентів технічних спеціальностей пройти безкоштовне навчання протягом 3-х місяців в одній з провідних ІТ-компаній Миколаєва чи Херсона.

У кінці курсу Вам необхідно написати тренувальне завдання, яке показуватиме результати. Якщо все добре – Вас запрошують на стажування.

Навчання проходить за одним з вибраних вами напрямів: iOS, Android, Web Development.

Більше інформації можна знайти на сайті.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.