Компанія GlobalLogic запрошує на безкоштовні курси

Компанія GlobalLogic запрошує студентів 1-их курсів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили на
безкоштовні курси по вивченню технологіі .Net.

Ця програмна технологія використовується як платформа для створення як звичайних програм, так і веб-застосунків.
Дана технологія на сьогоднішній день користується значним попитом на ринку ІТ послуг.

Для реєстрації на курс, будь ласка, заповніть гугл форму до кінця дня 25 січня 2020 року.

Старт: лютий 2020 р.
Формат: 2-3 зустрічі на тиждень
Тривалість: 3 місяці
Місце проведення: факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Точна дата старту, графік та місце проведення будуть надані групі учасників, які пройдуть попередній відбір.
Кількість місць обмежена.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …