Компанія GlobalLogic запрошує на безкоштовні курси

Компанія GlobalLogic запрошує студентів 1-их курсів факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили на
безкоштовні курси по вивченню технологіі .Net.

Ця програмна технологія використовується як платформа для створення як звичайних програм, так і веб-застосунків.
Дана технологія на сьогоднішній день користується значним попитом на ринку ІТ послуг.

Для реєстрації на курс, будь ласка, заповніть гугл форму до кінця дня 25 січня 2020 року.

Старт: лютий 2020 р.
Формат: 2-3 зустрічі на тиждень
Тривалість: 3 місяці
Місце проведення: факультет комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили.

Точна дата старту, графік та місце проведення будуть надані групі учасників, які пройдуть попередній відбір.
Кількість місць обмежена.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).