Компанія GlobalLogic передала факультету комп’ютерних наук 10 ноутбуків для дооблаштування лабораторії з комп’ютерних мереж та систем

5 березня 2021 року в рамках договору про співпрацю та ділове партнерство компанія GlobalLogic передала факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили 10 ноутбуків для дооблаштування лабораторії з комп’ютерних мереж та систем. Це не перший їхній подарунок факультету – раніше GlobalLogic передали набори Embedded Starter Kit.

Embedded Starter Kit – це рішення компанії GlobalLogic; плата, доповнена сенсорами, екраном, інтерфейсом, контролером та іншими компонентами, необхідними для роботи над вбудованими рішеннями.

Embedded Starter Kit може розв’язати проблему дефіциту сучасної матеріально-технічної бази для навчання студентів ІТ-спеціальностей. Завдяки цьому майбутні інженери зможуть створювати реальні проєкти та навчатися працювати в команді. Завдяки новим ноутбукам набори Embedded Starter Kit  будуть використовуватися ще ефективніше.

За словами представника компанії Андрія Лопакова (Senior Manager, Engineering) компанія планує і надалі інвестувати в освіту для покращення якості підготовки майбутніх кадрів.