Компанія Clarivate Analytics запрошує викладачів та науковців ЧНУ ім Петра Могили на вебінари


 Шановні колеги, викладачі та науковці ЧНУ ім Петра Могили!

Компанія Clarivate Analytics запрошує Вас та Ваших колег на вебінари 29-31 травня

 

29 травня 16:15 українською
Як опублікуватися у журналі, що індексується у Web of Science?
Основні етапи публікаційного процесу. З чого починається хороша публікація? На що звернути увагу при оформленні манускрипту. В яких виданнях варто публікуватися і чому. Чи можна опублікуватися безкоштовно? Як швидко мою статтю надрукують? Як перенести рецензування? Чому мою роботу відхилили? Хто може допомогти з написанням роботи? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Що робити після публікації?
Реєстрація

 

30 травня 16:15 українською
Починаємо працювати з
Web of Science правильно!
Готуємося відкриття доступу до платформи Web of Science. Вебінар присвячений можливостям платформи. Що, як, навіщо, чому, варто чи не варто шукати на платформі. Чим можуть і не можуть допомогти науковцям ресурси Clarivate Analytics. Як отримати доступ установі. Як користуватися віддалено. Чому не всі журнали проіндексовані. Як можна знайти грант чи партнерів. Де публікуватися?
Реєстрація

 

Оновлена і єдина цього місяця, серія російською мовою з можливістю отримати сертифікат учасника, якщо відвідати не менше 90% часу кожного з 3 вебінарів і при реєстрації вказувати однакову електронну пошту.
Деталі тут
Додатково у третьому вебінарі приклади маніпуляцій та некоректностей що застосовуються у хижацьких виданнях та на фейкових конференціях. Бережіть себе та ваші результати!

29 мая 10:00
Эффективная работа с научной информацией: инструменты
Web of Science
Возможности Web of Science для оценки научной темы
Ресурсы Clarivate Analytics для научной деятельности и ее анализа: старые и новые функции. Подбор источников научной литературы по ключевым словам. Анализ полученных результатов. Определение ведущих организаций, ученых, ключевых изданий, финансирующих организаций. Сохранение полученных данных в EndNote. Ответы на частые вопросы пользователей.

Publons для ученого, рецензента, журнала и фонда.
С 15 апреля авторский профиль ResearcherID стал частью Publons. Старые и новые функции обновленного ресурса. Создание, корректировка и настройка профиля Publons. Объединение дублирующих материалов. Создание автоматического отчета по публикациям в Web of Science для группы ученых с помощью ResearcherID и EndNote. Ответы на вопросы пользователей.

31 мая 10:00
Дополнительные возможности платформы
Web of Science
Функции и особенности использования специальных поисков: в пристатейной литературе, по автору, расширенный. Особенности индексации материалов в специализированных базах на платформе. Основные приемы хищнических изданий, которые вводят в заблуждение авторов относительно текущей или будущей представленности документов на ресурсах Clarivate Analytics

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету