Компанія Clarivate Analytics запрошує викладачів та науковців ЧНУ ім Петра Могили на вебінари


 Шановні колеги, викладачі та науковці ЧНУ ім Петра Могили!

Компанія Clarivate Analytics запрошує Вас та Ваших колег на вебінари 29-31 травня

 

29 травня 16:15 українською
Як опублікуватися у журналі, що індексується у Web of Science?
Основні етапи публікаційного процесу. З чого починається хороша публікація? На що звернути увагу при оформленні манускрипту. В яких виданнях варто публікуватися і чому. Чи можна опублікуватися безкоштовно? Як швидко мою статтю надрукують? Як перенести рецензування? Чому мою роботу відхилили? Хто може допомогти з написанням роботи? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Що робити після публікації?
Реєстрація

 

30 травня 16:15 українською
Починаємо працювати з
Web of Science правильно!
Готуємося відкриття доступу до платформи Web of Science. Вебінар присвячений можливостям платформи. Що, як, навіщо, чому, варто чи не варто шукати на платформі. Чим можуть і не можуть допомогти науковцям ресурси Clarivate Analytics. Як отримати доступ установі. Як користуватися віддалено. Чому не всі журнали проіндексовані. Як можна знайти грант чи партнерів. Де публікуватися?
Реєстрація

 

Оновлена і єдина цього місяця, серія російською мовою з можливістю отримати сертифікат учасника, якщо відвідати не менше 90% часу кожного з 3 вебінарів і при реєстрації вказувати однакову електронну пошту.
Деталі тут
Додатково у третьому вебінарі приклади маніпуляцій та некоректностей що застосовуються у хижацьких виданнях та на фейкових конференціях. Бережіть себе та ваші результати!

29 мая 10:00
Эффективная работа с научной информацией: инструменты
Web of Science
Возможности Web of Science для оценки научной темы
Ресурсы Clarivate Analytics для научной деятельности и ее анализа: старые и новые функции. Подбор источников научной литературы по ключевым словам. Анализ полученных результатов. Определение ведущих организаций, ученых, ключевых изданий, финансирующих организаций. Сохранение полученных данных в EndNote. Ответы на частые вопросы пользователей.

Publons для ученого, рецензента, журнала и фонда.
С 15 апреля авторский профиль ResearcherID стал частью Publons. Старые и новые функции обновленного ресурса. Создание, корректировка и настройка профиля Publons. Объединение дублирующих материалов. Создание автоматического отчета по публикациям в Web of Science для группы ученых с помощью ResearcherID и EndNote. Ответы на вопросы пользователей.

31 мая 10:00
Дополнительные возможности платформы
Web of Science
Функции и особенности использования специальных поисков: в пристатейной литературе, по автору, расширенный. Особенности индексации материалов в специализированных базах на платформе. Основные приемы хищнических изданий, которые вводят в заблуждение авторов относительно текущей или будущей представленности документов на ресурсах Clarivate Analytics

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут