Компанія Alpha Serve запрошує на стажування!

Запрошуються всі охочі на стажування на позицію C#Developer (Intern).

Вимоги:

— Solid understanding of object-oriented programming (OOP);

— Knowledge of C#,.NET Framework (ASP.NET, MVC, ADO.NET, RESTfull services);

— Good knowledge of WPF and MVVM;

— MySQL and client-server development;

— English (intermediate).

У нас Ви отримаєте:

— комфортне робоче місце;

— талановиту та дружню команду;

— умови для персонального росту;

— профільні майстер-класи;

— активні тімбілдінги та корпоративи.

Тривалість стажування 1-3 місяці, залежно від результатів співбесіди.

Резюме надсилайте на електронну пошту job@alpha-serve.com до 18 січня 2019 року.

Старт стажування – 21 січня 2019 року.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.