Комп’ютерники відсвяткували день факультету

31 жовтня 2017 року  студенти факультету ком’ютерних наук влаштували грандіозне свято в актовому залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Так відзначили день факультету.

DSC_1468 (2)

Розпочався захід із привітального слова декана факультету Максима Мусієнка. Він зазначив, що на факультеті комп’ютерних наук нашого університету навчаються найкращі студенти, і завдяки їм «ми є найкращими».

DSC_1473

Традиційно свято прикрасили танці і пісні у виконанні активної молоді. Окрім того, на сцені було представлено комічні випадки з життя програмістів.

Заступник декана факультету комп’ютерних наук Євген Сіденко також взяв активну участь у підготовці до професійного свята. У його виконанні всі присутні мали змогу побачити індійський танець та кумедну театральну сценку.

DSC_1484 (1)

DSC_1493

Родзинкою свята став гелікоптер, завдяки якому на сцену доставляли необхідні папери.

DSC_1479

Ще раз вітаємо всіх комп’ютерників зі святом! Бажаємо сил та терпіння у спілкуванні з особами, далекими від техніки та програм!

DSC_1492

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.