Комп’ютерники відсвяткували день факультету

31 жовтня 2017 року  студенти факультету ком’ютерних наук влаштували грандіозне свято в актовому залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Так відзначили день факультету.

DSC_1468 (2)

Розпочався захід із привітального слова декана факультету Максима Мусієнка. Він зазначив, що на факультеті комп’ютерних наук нашого університету навчаються найкращі студенти, і завдяки їм «ми є найкращими».

DSC_1473

Традиційно свято прикрасили танці і пісні у виконанні активної молоді. Окрім того, на сцені було представлено комічні випадки з життя програмістів.

Заступник декана факультету комп’ютерних наук Євген Сіденко також взяв активну участь у підготовці до професійного свята. У його виконанні всі присутні мали змогу побачити індійський танець та кумедну театральну сценку.

DSC_1484 (1)

DSC_1493

Родзинкою свята став гелікоптер, завдяки якому на сцену доставляли необхідні папери.

DSC_1479

Ще раз вітаємо всіх комп’ютерників зі святом! Бажаємо сил та терпіння у спілкуванні з особами, далекими від техніки та програм!

DSC_1492

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники