Комп’ютерники ЧНУ імені Петра Могили стали переможцями в номінації «Студент» відкритого міського конкурсу зі спортивного програмування

Студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у нещодавно започаткованому в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова новому міжнародному заході – Відкритому міському конкурсі зі спортивного програмування «Кубок К.В. Кошкіна».

Захід спрямований на популяризацію програмування як засобу інтелектуального дозвілля, розвитку та комунікації студентів, випускників вишів, школярів та усіх охочих.

Цього року конкурс відбувся дистанційно 11 жовтня. У змаганнях взяли участь понад 40 учасників з трьох країн. Програмісти мали можливість позмагатися  у трьох номінаціях: «Учень», «Студент» та «Професіонал».

Оголошення результатів та визначення переможців відбулося 17 жовтня 2020 року. У номінації «Студент» переможцями стали два студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили:

• Мудрієвський Петро Олегович (4 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки»)
  • Єрмолаєв Олександр Андрійович (4 курс, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»).

Вітаємо Петра та Олександра і бажаємо подальших успіхів, перемог та досягнень!