Комітет з державних премій України в галузі науки і техніки призначив стипендіїї молодим вченим Чорноморського національного університету імені Петра Могили

КОМІТЕТ З ДЕРЖАВНИХ ПРЕМІЙ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ НАУКИ І ТЕХНІКИ

ПОСТАНОВА

президії Комітету

від 05 листопада 2018 року № 7

Київ

Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Розглянувши подання президії Національної академії наук України  на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених та подання колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів  України для молодих вчених, президія Комітету постановляє:

1. Призначити 128 стипендій та продовжити виплату 172 стипендій Президента України для молодих вчених НАН України

(Список стипендіатів – додається)

1. Призначити 144 стипендії та продовжити виплату 175 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених у т.ч.:

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

1. Безсонов Євген Миколайович
  2. Давиденко Євген Олександрович
  3. Сіденко Євген Вікторович

(Список стипендіатів – додається)

1. Нарахування та виплату стипендій проводити з листопада 2018 року по квітень 2019 року

Голова Комітету                   Б.Є. Патон

Керівник Секретаріату  Комітету           В.С. Стогній

Більше інформації за посиланням.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.