Команда студентів спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія взяли участь в CfE Acceleration

Студенти спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія Чорноморського національного університету імені Петра Могили Поліна Кравченко (СЕО), Ілля Гуляєв (СТО), Нікіта Іщенко (СFO) та Артем Чорний взяли участь в CfE Acceleration від Центру підприємництва Українського католицького університету (УКУ) у місті Львів.

CfE Accelerator – це акселератор для українських стартапів, місією якого є розвивати стартап-культуру в Україні та підвищувати конкурентність українських стартапів у глобальній стартап-екосистемі.

Конкурсантів зі всієї України завжди багато, тому пройти відбір і потрапити на акселерацію було метою для команди студентів під назвою Cash Wallet. Їм не хотілося зупинятись після здобуття першого місця в конкурсі стартапів Startup BSNU 2023, що був організований факультетом комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Суть акселерації полягає у максимальній підготовці  стартапу. 6 тижнів команда Cash Wallet шукала шляхи розвитку стартапу з викладачами, досліджували глибину проблеми та валідували рішення.

Кожну лекцію команда Сash Wallet дізнавалась про сучасні інструменти розвитку стартапів та зміцнювала впевненість у подальшій стратегії руху до мети.

Неймовірно професійна і дружня атмосфера дозволяє рекомендувати іншим стартапам, що брали участь у конкурсі стартапів Startup BSNU 2023, долучатись до CfE Accelerator.

Дякуємо, що зміцнили команду стартапу Cash Wallet на шляху до майбутнього  успіху!