Команда Проєкту «Європейські зелені виміри», який реалізується за підтримки Програми ЄС Еразус+ Жана Моне, провела чергову зустріч

8 лютого 2023 року студентам і викладачам Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучилися до обговорення теми «Стратегії екологічної політики ЄС». Нагадуємо, що всі присутні є учасниками Міждисциплінарних студій

Спікером був відповідальний виконавець проєкту Вадим Чвир. Він окреслив шляхи співпраці Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки в питаннях енергетики та сталого розвитку. Акцентував увагу на розробці Україною та ЄС Дорожньої карти участі України в Європейському зеленому курсі.

Основні висновки визначені наприкінці зустрічі: рушійним механізмом ЮНЕП з питань охорони навколишнього середовища є «Ініціатива з довкілля та безпеки»; загальною метою ЄС та США є лібералізація та підвищення стійкості на глобальних енергетичних ринках; Європейський Зелений Курс має позитивний вплив на економічне і соціальне життя в Україні.

З відеолекцією можна познайомитись за посиланням.