Команда Могилянки посіла перше місце в студентських змаганнях з футзалу серед університетів Миколаєва.


З 27 по 29 листопада в НУК ім. адмірала Макарова проходили змагання з футзалу XVII обласних Спортивних ігор серед студентів університетів у 2018-2019 навчальному році.

Місця розподілились таким чином:

1 місце  –ЧНУ імені Петра Могили
2 місце  – Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ)
3 місце  – НУК імені адмірала Макарова
4 місце  – МНУ імені В. О. Сухомлинського

Організаторами виступили Миколаївське обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України та Федерація футболу Миколаївської області.  Вітав переможців змагань і вручав заслужені грамоти та кубки начальник Миколаївського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Олександр Кулішов.

Наші студенти-спортсмени постійно демонструють високі результати як в Україні, так і за її межами. Цього літа в Португалії на Студентських Європейських іграх, на яких команда з футзалу ЧНУ імені Петра Могили увійшла в 8 найкращих команд Європи, отримавши впевнену перемогу над командою Афінського технічного університету та обігравши команду Німеччини.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …