Команда Могилянки посіла перше місце в студентських змаганнях з футзалу серед університетів Миколаєва.

З 27 по 29 листопада в НУК ім. адмірала Макарова проходили змагання з футзалу XVII обласних Спортивних ігор серед студентів університетів у 2018-2019 навчальному році.

Місця розподілились таким чином:

1 місце  –ЧНУ імені Петра Могили
2 місце  – Миколаївський національний аграрний університет (МНАУ)
3 місце  – НУК імені адмірала Макарова
4 місце  – МНУ імені В. О. Сухомлинського

Організаторами виступили Миколаївське обласне відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН України та Федерація футболу Миколаївської області.  Вітав переможців змагань і вручав заслужені грамоти та кубки начальник Миколаївського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту Олександр Кулішов.

Наші студенти-спортсмени постійно демонструють високі результати як в Україні, так і за її межами. Цього літа в Португалії на Студентських Європейських іграх, на яких команда з футзалу ЧНУ імені Петра Могили увійшла в 8 найкращих команд Європи, отримавши впевнену перемогу над командою Афінського технічного університету та обігравши команду Німеччини.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.