Команда Міжнародного відділу ЧНУ ім. Петра Могили здобула перемогу в грі Eurosession

У Могилянці відбулась серія освітньо-просвітницьких заходів від Представництва ЄС.

Так, 25 липня фахівці Міжнародного відділу та Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у грі  «EUROSESSION» на тему Європейського Союзу.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої розважальним способом підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їхніх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того,  під час гри її учасники  мали  змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Команда Міжнародного відділу ЧНУ ім. Петра Могили «Загубила паспорт ЄС» одержала перемогу в грі!

Загалом, гра складалася з двох етапів. На першому етапі учасники повинні були знайти правильні відповіді на питання, пов’язані з історією та функціонуванням ЄС, а на другому етапі на всіх чекала гра «Alias» на Європейську тематику.

Вітаємо переможців гри!

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).