Команда Future Perfect пропонує студентам ЧНУ імені Петра Могили безкоштовно вивчати англійську!

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.

За перший місяць програми близько 60 тисяч українців приєдналися до веб-платформи Promova, а кількість заявок до Empower є більшою ніж 300.

Платформа Promova – допомагає вивчати іноземні мови за допомогою застосунку та веб-версії продукту. Для українців відкрито безоплатний Premium-доступ до вивчення англійської мови. Платформа надає українцям безоплатний доступ до чотирьох курсів англійської: General English, Business English, English with TV series та Travel English.  У межах Future Perfect платформа надає українцям безоплатний Premium-доступ на три роки до курсів не лише англійської, а й інших мов. Скористатися можливістю можна, зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис.

Empower – це онлайн-платформа Кембриджського університету, доступна для всіх українських університетів, що має на меті популяризувати англійську мову в Україні.

Платформа пропонує навчальні курси, які потребують викладача чи вчителя для опанування мови. Безоплатний доступ для українських університетів та мовних провайдерів відкритий незалежно від їхньої форми власності. Приєднатися до платформи Empower можна за посиланням.

Мовна програма Future Perfect допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп — освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування.

Детальніше ознайомитись з освітніми продуктами можна на Веб-сторінці програми.

Future Perfect та адміністрація ЧНУ імені Петра Могили пропонує студентам та викладачам скористуватись можливістю та почати вивчати англійську мову безкоштовно!