Команда Факультету комп’ютерних наук взяла участь у південно-східному європейському півфіналі студентської першості світу з програмування ACM-ICPC

18 та 19 жовтня 2019 року команда Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили «BSNU_TopSquad» у складі Петра Мудрієвського, Олександра Раєвського та Олександра Єрмолаєва другий раз взяла участь у південно-східному європейському півфіналі студентської першості світу з програмування ACM-ICPC, який проходив у Вінниці.

АСМ-ІСРС – найбільш масова і популярна всесвітня студентська олімпіада. До складу південно-східного європейського регіону входять: Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Греція, Ізраїль, Кіпр, Македонія, Молдова, Румунія, Сербія, Туреччина, Україна, Чорногорія. Всього в змаганнях взяли участь 100 команд із вказаних країн.

«За допомогою АСМ-ІСРС ми прагнемо надихнути молодих людей на нові досягнення в технічній сфері. Ці студенти – лідери завтрашнього дня, які володіють знаннями і навичками для створення технологій, що забезпечать процвітання майбутніх поколінь», – каже Білл Паучер (Bill Poucher), професор університету Бейлора (Техас, США), виконавчий директор першості світу.

Результати АСМ-ІСРС формують імідж країн, демонструючи їхній потенціал не тільки у використанні, але і в розробці новітніх інформаційних технологій. Команда ЧНУ ім. Петра Могили розташувалась у середині таблиці цьогорічних результатів. Бажаємо хлопцям перемог та нових звершень у майбутньому!