Команда Факультету комп’ютерних наук взяла участь у південно-східному європейському півфіналі студентської першості світу з програмування ACM-ICPC


18 та 19 жовтня 2019 року команда Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили «BSNU_TopSquad» у складі Петра Мудрієвського, Олександра Раєвського та Олександра Єрмолаєва другий раз взяла участь у південно-східному європейському півфіналі студентської першості світу з програмування ACM-ICPC, який проходив у Вінниці.

АСМ-ІСРС – найбільш масова і популярна всесвітня студентська олімпіада. До складу південно-східного європейського регіону входять: Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Греція, Ізраїль, Кіпр, Македонія, Молдова, Румунія, Сербія, Туреччина, Україна, Чорногорія. Всього в змаганнях взяли участь 100 команд із вказаних країн.

«За допомогою АСМ-ІСРС ми прагнемо надихнути молодих людей на нові досягнення в технічній сфері. Ці студенти – лідери завтрашнього дня, які володіють знаннями і навичками для створення технологій, що забезпечать процвітання майбутніх поколінь», – каже Білл Паучер (Bill Poucher), професор університету Бейлора (Техас, США), виконавчий директор першості світу.

Результати АСМ-ІСРС формують імідж країн, демонструючи їхній потенціал не тільки у використанні, але і в розробці новітніх інформаційних технологій. Команда ЧНУ ім. Петра Могили розташувалась у середині таблиці цьогорічних результатів. Бажаємо хлопцям перемог та нових звершень у майбутньому!

 

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …