Команда ЧНУ – переможці фінального етапу Міжнародного Чемпіонату «Golden Byte – 2018»


19-20 травня у м. Києві відбувся фінальний етап Міжнародного  Чемпіонату «Golden Byte – 2018» , на якому були представлені проекти у 10 номінаціях. Дві команди Чорноморського національного університету представляли  свої проекти у номінації «Startup Сhallenge».

За результатами голосування журі чемпіонату команда  «MedLED» зайняла перше місце! До складу команди входять: Дмитро Ремез (медичний інститут),  Павло Ткаченко (ФКН, спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології»). Керівник – старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих  технологій Олександр Євгенович Бєліков.

Вітаємо переможців!

Друга команда нашого університету представляла  проект «Tringl». Склад команди: Кирило Данилов, Єгор Ухань (спеціальність «Комп’ютерна інженерія»). Керівник проекту – старший викладач Іван Сергійович Бурлаченко. Команда отримала новий досвід участі на міжнародних чемпіонатах. Ми впевненні, що їх перемоги ще попереду!

Дипломи переможців:

Диплом Олександра Белікова
Диплом Дмитрія Ремеза

Диплом Павла Ткаченка

 

 

 

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …