Команда ЧНУ – переможці фінального етапу Міжнародного Чемпіонату «Golden Byte – 2018»

19-20 травня у м. Києві відбувся фінальний етап Міжнародного  Чемпіонату «Golden Byte – 2018» , на якому були представлені проекти у 10 номінаціях. Дві команди Чорноморського національного університету представляли  свої проекти у номінації «Startup Сhallenge».

За результатами голосування журі чемпіонату команда  «MedLED» зайняла перше місце! До складу команди входять: Дмитро Ремез (медичний інститут),  Павло Ткаченко (ФКН, спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології»). Керівник – старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих  технологій Олександр Євгенович Бєліков.

Вітаємо переможців!

Друга команда нашого університету представляла  проект «Tringl». Склад команди: Кирило Данилов, Єгор Ухань (спеціальність «Комп’ютерна інженерія»). Керівник проекту – старший викладач Іван Сергійович Бурлаченко. Команда отримала новий досвід участі на міжнародних чемпіонатах. Ми впевненні, що їх перемоги ще попереду!

Дипломи переможців:

Диплом Олександра Белікова
Диплом Дмитрія Ремеза

Диплом Павла Ткаченка

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.