Команда ЧНУ – переможці фінального етапу Міжнародного Чемпіонату «Golden Byte – 2018»

19-20 травня у м. Києві відбувся фінальний етап Міжнародного  Чемпіонату «Golden Byte – 2018» , на якому були представлені проекти у 10 номінаціях. Дві команди Чорноморського національного університету представляли  свої проекти у номінації «Startup Сhallenge».

За результатами голосування журі чемпіонату команда  «MedLED» зайняла перше місце! До складу команди входять: Дмитро Ремез (медичний інститут),  Павло Ткаченко (ФКН, спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані  технології»). Керівник – старший викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих  технологій Олександр Євгенович Бєліков.

Вітаємо переможців!

Друга команда нашого університету представляла  проект «Tringl». Склад команди: Кирило Данилов, Єгор Ухань (спеціальність «Комп’ютерна інженерія»). Керівник проекту – старший викладач Іван Сергійович Бурлаченко. Команда отримала новий досвід участі на міжнародних чемпіонатах. Ми впевненні, що їх перемоги ще попереду!

Дипломи переможців:

Диплом Олександра Белікова
Диплом Дмитрія Ремеза

Диплом Павла Ткаченка

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.