Команда ЧНУ імені Петра Могили за проєктом DEFEP взяла участь у ХІ Міжнародному бізнес-форумі «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: стратегічне партнерство»

23 листопада 2023 року на базі  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся ХІ Міжнародний бізнес-форум «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: стратегічне партнерство».

До форуму доєдналися понад 600 учасників, серед яких – представники закладів освіти з більшості регіонів України, бізнесмени, підприємці, державні службовці, науковці тощо.

Одна з панельних дискусій  форуму – «Інноваційні інструменти діджиталізації освітнього процесу» – була безпосередньо пов’язана з тематикою проєкту DEFEP. Тож, як спікери, експерти, слухачі та учасники дискусії активно долучилися представники ЧНУ імені Петра Могили – виконавці  проєкту DEFEP.

На дискусії винесли актуальні питання діджиталізації освіти, її міждисциплінарності та можливості переходу в дистанційний формат.

Про роль штучного інтелекту в освітньому процесі та подальшому працевлаштуванні випускників подискутувати зі стейкхолдером факультету комп’ютерних наук і учасником Дорадчого комітету з представників ринку праці проєкту PROMENT, головним аналітиком Департаменту розробки ІТ продуктів ПриватБанку Юрієм Решетником.

Усі учасники підбили підсумки, що заклади вищої освіти мають активно впроваджувати нові технології та цифрові інструменти, аби відповідати вимогам часу, однак будь-який штучний інтелект є лише допоміжним для навчання.