Команда ЧНУ імені Петра Могили успішно посіла призове загальнокомандне місце на Всеукраїнських змаганнях в м. Києві

Команда ЧНУ імені Петра Могили успішно виступила на двох змаганнях із академічного веслування та виборола третє загальнокомандне місце на Всеукраїнських змаганнях в м. Києві!

Так, протягом 6 – 8 червня 2023 року на чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років студенти факультету фізичного виховання і спорту посіли місця призові місця, зокрема

• Олександра Мальчикова – ІІ місце;
  • Катерина Сеник – ІІ місце;
  • Віталій Шестерик – ІІІ місце
  • Назар Худяков – ІІІ місце
  • В’ячеслав Вайсман – ІІІ місце
  • Максим Андрущак – ІІІ місце

9 – 11 червня 2023 року проводився Кубок України, присвячений пам’яті бійця «Небесної сотні», Героя України В. Швеця з академічного веслування. Саме на цих змаганнях наші студенти посіли такі місця:

• Олександра Мальчикова – ІІІ місце;
  • Катерина Сеник – ІІІ місце

Вітаємо наших спортсменів та тренерів –Павленка Ю. О., Четвертака Г.І. – бажаємо успіхів у наступних стартах!