Команда ЧНУ імені Петра Могили бере участь у дев’ятнадцятих студентських іграх міста Миколаєва

Продовжуються  XIX Спортивні ігри серед студентів закладів вищої освіти м. Миколаєва. В них беруть участь Чорноморський національний університет ім. Петра Могили; Миколаївський національний аграрний університет; Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова та Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського.

Відбулись змаганнях з волейболу серед юнаків.  Команда Могилянки під керівництвом викладача кафедри олімпійського та професійного спорту Василя Маєра посіла  друге місце.

Ще на студентські команди  чекають змагання з футболу, баскетболу, мініфутболу та жіночого волейболу, змагання з якого відбудуться вже 30 березня на базі Миколаївського національного аграрного університету.

Вболіваймо за нашу команду!