Команда ЧНУ ім. Петра Могили представляє цього року наш університет на Студентських Європейських іграх!


Команда ЧНУ ім. Петра Могили представляє цього року наш університет на Студентських Європейських іграх!

Нагадаємо, що Чемпіонати європейських університетів (EUC) – це спортивні змагання серед студентів, які проводяться Європейською асоціацією студентського спорту (EUSA). Чемпіонати з 2012 року проводяться раз на два роки. Сьогодні існує 23 виду спорту, з яких проводяться чемпіонати.

28 липня команда ЧНУ ім. Петра Могили розпочала боротьбу за першість на Європейських іграх з класичного волейболу в Польщі (м. Лодзь) одразу після закінчення Європейських ігор з пляжного волейболу в Словенії (м. Копер).

За результатами жеребкування команда ЧНУ потрапила в групу В разом з командами з Німеччини, Франції та Норвегії.

Ігри з командами Франції та Німеччини завершились результатом 1:3 на користь суперників. А 30 липня у грі проти команди Норвегії Могилянка здобула перемогу з рахунком 0:3 і посіла 3 місце в групі!

Наступна гра відбудеться вже сьогодні, 31 липня, об 11.30 з командою University of Helsinki.

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …