Команда ЧНУ ім. Петра Могили представляє цього року наш університет на Студентських Європейських іграх!


Команда ЧНУ ім. Петра Могили представляє цього року наш університет на Студентських Європейських іграх!

Нагадаємо, що Чемпіонати європейських університетів (EUC) – це спортивні змагання серед студентів, які проводяться Європейською асоціацією студентського спорту (EUSA). Чемпіонати з 2012 року проводяться раз на два роки. Сьогодні існує 23 виду спорту, з яких проводяться чемпіонати.

28 липня команда ЧНУ ім. Петра Могили розпочала боротьбу за першість на Європейських іграх з класичного волейболу в Польщі (м. Лодзь) одразу після закінчення Європейських ігор з пляжного волейболу в Словенії (м. Копер).

За результатами жеребкування команда ЧНУ потрапила в групу В разом з командами з Німеччини, Франції та Норвегії.

Ігри з командами Франції та Німеччини завершились результатом 1:3 на користь суперників. А 30 липня у грі проти команди Норвегії Могилянка здобула перемогу з рахунком 0:3 і посіла 3 місце в групі!

Наступна гра відбудеться вже сьогодні, 31 липня, об 11.30 з командою University of Helsinki.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут