Команда ЧНУ ім. Петра Могили представляє цього року наш університет на Студентських Європейських іграх!


Команда ЧНУ ім. Петра Могили представляє цього року наш університет на Студентських Європейських іграх!

Нагадаємо, що Чемпіонати європейських університетів (EUC) – це спортивні змагання серед студентів, які проводяться Європейською асоціацією студентського спорту (EUSA). Чемпіонати з 2012 року проводяться раз на два роки. Сьогодні існує 23 виду спорту, з яких проводяться чемпіонати.

28 липня команда ЧНУ ім. Петра Могили розпочала боротьбу за першість на Європейських іграх з класичного волейболу в Польщі (м. Лодзь) одразу після закінчення Європейських ігор з пляжного волейболу в Словенії (м. Копер).

За результатами жеребкування команда ЧНУ потрапила в групу В разом з командами з Німеччини, Франції та Норвегії.

Ігри з командами Франції та Німеччини завершились результатом 1:3 на користь суперників. А 30 липня у грі проти команди Норвегії Могилянка здобула перемогу з рахунком 0:3 і посіла 3 місце в групі!

Наступна гра відбудеться вже сьогодні, 31 липня, об 11.30 з командою University of Helsinki.

 

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …