Команда ЧНУ ім. Петра Могили представляє цього року наш університет на Студентських Європейських іграх!


Команда ЧНУ ім. Петра Могили представляє цього року наш університет на Студентських Європейських іграх!

Нагадаємо, що Чемпіонати європейських університетів (EUC) – це спортивні змагання серед студентів, які проводяться Європейською асоціацією студентського спорту (EUSA). Чемпіонати з 2012 року проводяться раз на два роки. Сьогодні існує 23 виду спорту, з яких проводяться чемпіонати.

28 липня команда ЧНУ ім. Петра Могили розпочала боротьбу за першість на Європейських іграх з класичного волейболу в Польщі (м. Лодзь) одразу після закінчення Європейських ігор з пляжного волейболу в Словенії (м. Копер).

За результатами жеребкування команда ЧНУ потрапила в групу В разом з командами з Німеччини, Франції та Норвегії.

Ігри з командами Франції та Німеччини завершились результатом 1:3 на користь суперників. А 30 липня у грі проти команди Норвегії Могилянка здобула перемогу з рахунком 0:3 і посіла 3 місце в групі!

Наступна гра відбудеться вже сьогодні, 31 липня, об 11.30 з командою University of Helsinki.

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …