Ольга Євгенівна Колодочка


викладач кафедри конституційного та адміністративного права і процесу
юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

Колодочка

У 2012 році закінчила Чорноморський державний університет імені Петра Могили і отримала вищу юридичну освіту за спеціальністю правознавство, кваліфікацію – спеціаліст з правознавства.

У 2014 р. вступила до аспірантури Запорізького національного університету, та є аспірантом кафедри адміністративного та господарського права.

Наукові інтереси: роль держави у подоланні стигми та дискримінації.

Контакти:
Olga.Kolodochka@chmnu.edu.ua
(0512) 55-05-54

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …