Коли відбудеться ЗНО-2022 і як підготуватись до нього якісно?

Міністерство освіти і науки України Наказом від 2 листопада 2021 року затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Загалом зареєструватися на ЗНО можна буде з 1 лютого по 9 березня. Тобто  в абітурієнтів на реєстрацію буде близько місяця.  Запрошення-перепустки на проходження ЗНО до 29 квітня 2022 року можна буде завантажити зі своїх електронних кабінетів. У запрошеннях буде вказано дату та місце проведення тестувань.

Графік проведення ЗНО-2022

фізика 23 травня
хімія 26 травня
українська мова, українська мова та література 31 травня
математика, математика (завдання рівня стандарту) 3 червня
іспанська мова, німецька мова, французька мова 6 червня
англійська мова 7 червня
історія України 10 червня
географія 14 червня
біологія 17 червня

До 30 червня уже будуть розміщенні результати, які можна буде знайти на інформаційних сторінках учасників.

Підготовка до ЗНО в ЧНУ імені Петра Могили

Якісно підготуватися до складання ЗНО можна на підготовчих курсах з поглибленого вивчення предметів шкільної програми в ЧНУ імені Петра Могили.

У нас можна покращити свій рівень знань за 9 предметами:

• українська мова;
  • українська література;
  • англійська мова;
  • математика;
  • історія України;
  • географія;
  • біологія;
  • хімія;
  • фізика.

Навчання проводять викладачі Чорноморського національного університету ЧНУ імені Петра Могили, іноді – запрошені фахівці зі шкіл. Навчання на курсах триває 7 місяців, але також можливі курси-інтенсиви (3 місяці).

За умов навчання на курсах тривалістю 7 місяців – з жовтня 2021 року до травня 2022 року – вартість навчання за 1 предмет (весь курс) складає:

• 1000 грн – для таких предметів: українська мова, українська література, математика, історія  України (до 3 осіб у групі);
  • 1400 грн – для таких предметів: англійська мова, фізика, хімія, географія, біологія (до 15 осіб у групі).

Підготовчі курси проводяться:

• у будні дні (жовтень-травень) – навчання з 16.00 до 18.30 вечора;
  • щосуботи (жовтень-травень) – навчання з 9.00 до 12.00, якщо один предмет; навчання з 9.00 до 15.00, якщо 2 предмети.

Для охочих Підготовче відділення створює нові групи на короткий термін (інтенсив). Навчання розраховане на меншу кількість годин та проходить щотижня, переважно у будні. Вартість такого навчання складає від 750 до 1200 за 1 предмет (весь курс).

Якщо ви не встигли записатися до жовтневих груп – потрібно уточнити у Підготовчому відділенні (телефоном, особистим візитом або шляхом заповнення заяви-анкети), чи можете ви приєднатися до уже наявної групи, чи варто записатись у групу для проходження коротшого курсу (інтенсивну) з певного предмету.

Наразі у ЧНУ імені Петра Могили на підготовчих курсах до ЗНО 2022 року набрано близько 100 осіб. Цьогоріч заняття проходять очно (в офлайн-режимі) з дотриманням усіх санітарно-епідемічних норм.

Підготовчі курси допоможуть систематизувати знання зі шкільних предметів, потренуватися у проходженні тестувань і підготуватися до успішного складання ЗНО-2022.

Як зареєструватися?

Подати заяву на електронні курси можна двома способами:

• особисто, звернувшись у кабінет107 за адресою: м. Миколаїв, вул. 68 Десантників №10 (Головний корпус, «Підготовче відділення»), телефон: (0512) 76-55-60. До університету можна доїхати маршрутними таксі № 2, 40, 44, 81, 82; тролейбусом № 6 до зупинки «вул. Акіма».
  • онлайн, заповнивши анкету за посиланням.

Додаткову інформацію про підготовче відділення ЧНУ імені Петра Могили можна знайти на сайті.

Якими будуть цьогорічні тести з різних предметів на ЗНО-2022

2 частини, 40 завдань, одне – відкрите.

Українська мова та література

67 завдань:

·         у першій частині – 24 завдань;

·         у другій – 39 завдань;

·         у третій – 3 завдання з короткою відповіддю;

·         у четвертій – одне завдання з розгорнутою відповіддю.

(210 хвилин)

Стандартний рівень: 26 завдань (120 хвилин).

Профільний рівень: 32 завдання (180 хвилин):

• завдання з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань);
  • завдання на встановлення відповідності «логічні пари» (4 завдання);
  • завдання відкритої форми з короткою відповіддю – (9 завдань).

60 завдань:

·        «Історія України 1914 рік – початок ХХІ століття» (30 завдань);

·        «Історія України від найдавніших часів до 1914 року» (30 завдань).

59 завдань, 4 частини:

• «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань різних форм);
  • «Читання» (22 завдання різних форм);
  • «Використання мови» (20 завдань);
  • «Письмо» (1 завдання відкритої форми).

(150 хвилин)

54 завдання різної форми:

• з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань),
  • на встановлення відповідності (6 завдань),
  • відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань),
  • з вибором трьох правильних відповідей (6 завдань).

50 завдань:

• з вибором однієї правильної відповіді (38 завдань);
  • на встановлення відповідності (8 завдань);
  • з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (4 завдання).

38 завдань:

• з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань);
  • на встановлення відповідності «логічні пари» (4 завдання);
  • відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).

(180 хвилин)

50 завдань:

• з вибором однієї правильної відповіді (34 завдання);
  • на встановлення відповідності «логічні пари» (4 завдання);
  • завдання відкритої форми з короткою відповіддю – 12 завдань, серед яких структуровані (2 завдання) і неструктуровані (10 завдань).

(150 хвилин)

Готуйтесь до складання ЗНО 2022 року якісно разом з Підготовчим відділенням ЧНУ імені Петра Могили!