Колесник Ганна Леонідівна


доцент б.в.з. кафедри англійської філології
Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат філологічних наук

 

Освіта та професійний шлях

1998 р. закінчила філологічний факультет Миколаївського державного педагогічного інституту за спеціальністю «мова та література» (англійська та німецька).

2005 р. закінчила аспірантуру Київського національного лінгвістичного Університету.

З 1999 р. – працювала викладачем, старшим викладачем кафедри англійської філології Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили.

З 2009 р працює в.о доцентом кафедри англійської філології Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили.

У 2004-2005 рр. проходила стажування за програмою академічних обмінів JFDP в університеті штату Північна Кароліна.

2009 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Модифікації біографії у творчості Пітера Акройда» за спеціальністю «Зарубіжна література» в Інституті літератури імені Тараса Шевченка НАН України.

Коло наукових інтересів: літературознавство (сучасна англомовна література, література фентезі).

 

Google Scholar

Електронна адреса: Hanna.Kolesnyk@chmnu.edu.ua

Телефон: (0512) 76-92-79

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …