Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає студентку-філологиню Марію Томашевську з перемогами в конкурсах із мовним та літературним спрямуванням.

Так, студентка другого курсу факультету філології Марія Томашевська перемогла в обласному етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, посівши І місце серед студентів гуманітарних спеціальностей.

А також Марія перемогла в обласному етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, виборовши «срібло» серед студентів всіх закладів вищої освіти.

Ми вітаємо Марію та зичимо їй творчого натхнення, амбітних цілей та невпинної самореалізації!