Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили висловлює щирі співчуття рідним, близьким і друзям із приводу смерті відомого науковця, мудрого наставника й педагога, чудової людини, завідувача кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Горлачука Валерія Васильовича.

Ми завжди будемо пам’ятати Валерія Васильовича як чуйну і доброзичливу людину з гарним почуттям гумору. Невичерпна життєва енергія, любов до ближніх, відданість обраній справі, притаманні Валерію Васильовичу, назавжди залишаться у наших серцях, а його життєвий шлях і вагомий доробок буде прикладом для прийдешніх поколінь студентів, науковців і педагогів.

Вічна пам’ять!

unnamed-1.jpg