Колектив ЧНУ імені Петра Могили зустрівся з абітурієнтами в онлайновому форматі

11 квітня 2024 року колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили зустрівся з випускниками шкіл і коледжів, старшокласниками та їхніми батьками в онлайновому форматі.

Цього разу захід був інформативним – усі присутні дізналися чимало цікавих моментів про умови та терміни вступу до закладів вищої освіти в 2024 році, про майбутнє навчання в ЧНУ імені Петра Могили тощо.

Під час зустрічі виступив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, який розповів про перспективи розвитку університету та можливості для отримання якісної освіти, та перший проректор університету Юрій Котляр.

Для всіх охочих презентували декілька презентаційних роликів.

Відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Чорна розповіла про правила прийому до ЗВО-2024 року та особливості вступної кампанії, а також відповіла на найважливіші питання від абітурієнтів.

Після загальної частини майбутніх абітурієнтів та їх батьків запросили на онлайнові зустрічі з представниками факультетів та інститутів університету, де декани, викладачі та студенти розповідали про особливості навчання в їхніх структурних підрозділах, можливості закордонного стажування, яскраве студентське життя.

Усі присутні були вражені, наскільки цікаво можна проводити час в університеті.

Бажаємо нашим абітурієнтам успіхів у досягненні своєї мети, успішної підготовки до НМТ та вступу на омріяну спеціальність!