Колектив ЧНУ імені Петра Могили вшановує День пам’яті героїв Крут

Щороку 29 січня колектив ЧНУ імені Петра Могили вшановує День пам’яті героїв Крут.

Це не лише важлива подія в історії України, але й символ відданості, мужності та самопожертви. 29 січня 1918 року українські студенти й школярі стали невід’ємною частиною боротьби за незалежність та свободу нашої країни. Своїм героїчним виступом під Крутами вони відстояли ідеали незалежності, високі духовні цінності та національну гідність.

Сьогодні, вшановуючи пам’ять тих, хто віддав своє життя за нашу свободу, ми покликаємо всю університетську спільноту виявити шану та повагу до героїв Крут. Нехай їхні вчинки слугують нам прикладом національної єдності, а їхня мужність надихає на високі досягнення та збереження національного духу.

У цей день ми спільно вшановуємо пам’ять героїв Крут та підтримуємо незалежність, гідність та свободу, щоб український народ міг розвиватися на основі цих великих цінностей.

Нехай цей день стане важливим кроком у нашому злагодженому суспільстві, сповненому патріотизму та вірності ідеалам, заради яких стояли герої Крут.