Колектив ЧНУ імені Петра Могили вітає керівника Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії Миколу Берсона з 70-річчям!

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає директора та художнього керівника Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії, народного артиста України, почесного громадянина міста Миколаєва та друга нашого університету Миколу Берсона з ювілеєм – 70 років!

Микола Семенович присвятив уже 35 років життя розвитку Миколаївського національного академічного українського театру драми та музичної комедії, популяризації культури серед містян та гостей області.

Театр під керівництвом Миколи Берсона є активним партнером та щирим другом ЧНУ імені Петра Могили. Наша університетська родина вже не раз святкувала день народження університету в стінах Миколаївського українського театру, а студенти та викладачі є частими глядачами нових вистав на сцені театру.

Щиро дякуємо Миколі Берсону за багато років співпраці з нашим університетом та за Ваші здобутки як керівника театру.

Бажаємо безмежної творчої натхненності, нових здобутків та щасливих моментів.

Нехай кожна вистава буде вдалою!