Колектив ЧНУ імені Петра Могили вітає доктора економічних наук Ганну Норд із днем народження

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили щиро вітає докторку економічних наук, директорку Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Ганну Норд із днем народження!

Ви – одна з засновниць нашого університету, людина, без якої не було б цього осередку знань і науки. Ваша самовіддача, ентузіазм та віра в справу надихають усіх нас.

Завдяки Вашій мудрості, стратегічному баченню та невтомній праці наш університет став одним з найпрестижніших навчальних закладів країни. Ви створили атмосферу творчості, інновацій та постійного розвитку, де кожен студент може розкрити свій потенціал.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та успіхів у всіх Ваших починаннях! Нехай кожен день буде сповнений радості, щасливих моментів та щирих посмішок!