Колектив ЧНУ імені Петра Могили висловлює щирі співчуття з приводу смерті кандидата педагогічних наук Крутоголової Олени Вікторівни

Колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили висловлює щирі співчуття рідним, близьким і друзям із приводу смерті мудрого наставника й педагога, чудової людини, кандидата педагогічних наук, доцента, засновниці сучасної кафедри української філології та міжкультурної комунікації Крутоголової Олени Вікторівни.

Ми назавжди запам’ятаємо Олену Вікторівну як чуйну та доброзичливу людину з чудовим почуттям гумору. Невичерпна життєва енергія, любов до ближніх та відданість обраній професії назавжди залишаться в наших серцях,  а її життєвий шлях та вагомі досягнення слугуватимуть прикладом для майбутніх поколінь студентів, науковців та викладачів.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і друзям. Світла пам’ять!