Колектив ЧНУ імені Петра Могили висловлює щирі співчуття всім працівникам Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова та МНУ імені В.О. Сухомлинського

Сьогодні, у дуже важкий для нашої країни час, колектив ЧНУ імені Петра Могили хоче виразити співчуття керівництву та всім співробітникам Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова. Більша частина родини ректора нашого університету закінчили саме цей заклад вищої освіти, для яких став альма-матер. Дуже боляче дивитись на руйнування одного з найбільших університетів нашого міста. Саме співробітники та випускники НУК ім.Адмірала Макарова, зокрема Леонід Клименко, Олександр Мещанінов, Володимир Ємельянов, Олександр Трунов, Леонід Дихта тощо, заснували Чорноморський національний університет імені Петра Могили. Сьогоднішні події є трагедією не тільки для нас всіх, а й для наступних поколінь. Ми не можемо залишатись осторонь і висловлюємо цілковиту підтримку та готовність надати будь-яку допомогу не тільки нашим колегам з НУК, а й всьому коллективу МНУ імені В.О.Сухомлинського.