Колектив ЧНУ імені Петра Могили висловлює щирі співчуття родині Вадатурських

Увесь колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили висловлює щирі співчуття родині Вадатурських у зв’язку з трагічною загибеллю Олексія та Раїси Вадатурських унаслідок російського обстрілу.

Пан Олексій був українським агропідприємцем, Героєм України, генеральним директором одного з найбільших сільськогосподарських підприємств «Нібулон», віце-президентом Української зернової асоціації.

Олексій Вадатурський був Людиною з великої літери, невпинно працював на благо Миколаївщини та всієї України, створив одну з найбільших аграрних компаній країни – «Нібулон» та був її незмінним керівником протягом 30 років. Його вклад у розвиток аграрної галузі, транспортної інфраструктури, суднобудування та української економіки є значимим.

Олексій Опанасович надавав велику допомогу та підтримку Чорноморському національному університету імені Петра Могили. Багато наших випускників не просто отримали роботу на підприємствах компанії «Нібулон», а й величезний професійний досвід і можливість зробити свій внесок у розвиток країни.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.