Колектив ЧНУ імені Петра Могили долучається до святкування Міжнародного дня волонтера

У понеділок, 5 грудня 2022 року, в Україні відзначають Міжнародний день волонтера. до відзначення свята долучається колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

У перекладі з англійської волонтер є добровільним помічником. Так, це люди безкоштовно, від щирого серця та за покликом душі працюють усюди, де потрібна їхня допомога: притулки, дитячі будинки, школи-інтернати тощо. Надзвичайно важливими волонтери є в умовах війни 2022 року.

Серед волонтерів чимало студентів, викладачів та співробітників університету, кожен із яких допомагає в межах власних сил та можливостей.

Вітаємо вас із професійним святом! Завдяки вам і вашим зусиллям, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Щастя вам, процвітання, життєвої енергії, нових важливих досягнень.

З Днем волонтера!

Із історії Дня:

Офіційна назва Дня волонтера – Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку.  Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку», закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

В Україні волонтерський рух розпочався у 90-х роках 20 століття, а на рівні держави офіційно був визнаним 10 грудня 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.