Колектив ЧНУ імеіні Петра Могили вітає з Днем державного прапора України!

Традиційно 23 серпня в Україні відзначається День державного прапора України!

Цьогоріч колектив Чорноморського національного університету імені Петра Могили вітає всю університетську спільноту та кожного українця зі святом!

Нехай кожен день наш стяг майорить над усіма українськими містами – Києвом, Миколаєвом, Харковом, Львовом, Маріуполем, Херсоном, Сімферополем.

«Це наш символ, наш оберіг, наш синьо-жовтий стяг. Наш прапор – це наша гордість, яку ми відчуваємо, коли наш прапор здіймається вгору. коли відзначаємо свої свята, коли здобуваємо свої перемоги, коли повертаємо свої землі. Наш прапор – це наша впевненість. Впевненість у тому, що він обов’язково майорітиме всюди, де має бути по праву. Наш прапор – це наша сила, джерело волі, незламності духу для всіх, для всіх воїнів, які з цим прапором на броні та під серцем йдуть у бій, борються за кожен метр нашої землі, йдуть вперед і дійдуть до нашої перемоги. Наш прапор – це наша пам’ять, наша шана до всіх наших героїв різних часів, які захищали нашу землю та віддали своє життя за Україну», – привітав Президент України Володимир Зеленський під час своєї промови.