Кохання та економіка: посттурнірне засідання економічного клубу


3 квітня відбулось посттурнірне засідання економічного клубу на тему «Корисність кохання». На засіданні виступили студентки першого курсу Марія Шепетіна та Тетяна Кремінь, які представляли свої дослідження присутнім, які, в свою чергу, спробували себе у ролі  опонентів та рецензентів.

Обговорювали питання  взаємозв’язку між кількістю кохання та впливом на людей, а також розглядали чи підлягає кохання законам, зокрема закону спадної граничної корисності.

«У нас пройшов турнір, де були команди, які розглядали чимало питань. На жаль, протягом гри не всі можуть доповісти. Тому ми спільно з доцентом кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Вікторією Палеховою вирішили зробити такі засідання, щоб усі, хто не зміг пограти, представили свою роботу», – пояснює мету засідання студентка Яна Тараненко.

Таким чином Економічний клуб дає змогу усім тим, хто не доповідав свої питання на самому Турнірі, зробити це перед учасниками клубу та подискутувати з ними.

Події та оголошення


жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …

жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …