Кохання та економіка: посттурнірне засідання економічного клубу


3 квітня відбулось посттурнірне засідання економічного клубу на тему «Корисність кохання». На засіданні виступили студентки першого курсу Марія Шепетіна та Тетяна Кремінь, які представляли свої дослідження присутнім, які, в свою чергу, спробували себе у ролі  опонентів та рецензентів.

Обговорювали питання  взаємозв’язку між кількістю кохання та впливом на людей, а також розглядали чи підлягає кохання законам, зокрема закону спадної граничної корисності.

«У нас пройшов турнір, де були команди, які розглядали чимало питань. На жаль, протягом гри не всі можуть доповісти. Тому ми спільно з доцентом кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Вікторією Палеховою вирішили зробити такі засідання, щоб усі, хто не зміг пограти, представили свою роботу», – пояснює мету засідання студентка Яна Тараненко.

Таким чином Економічний клуб дає змогу усім тим, хто не доповідав свої питання на самому Турнірі, зробити це перед учасниками клубу та подискутувати з ними.

Події та оголошення


квітня
17
У Могилянці відбудеться показ франкомовного кіно

17 квітня о 12:30 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться показ франкомовного кіно для студентів навчальних закладів в рамках відзначення Року французької мови в Україні. Захід реалізується за підтримки управління молодіжної політики спільно з Alliance Française Odessa / Альянс …

квітня
17
Засідання Економічного клубу

Студенти І-ІІ курсів продовжують досліджувати економіку крізь призму актуальних питань сучасності. Саме тому 17 квітня о 15:30 в ауд.10-306 пройде чергове дискусійне засідання Економічного Клубу! Будуть розглянуті такі теми: Дилема моделей поведінки раціонального споживача в супермаркеті та інтернет-магазині. Рівновага інформації …