Кирило Галушко прочитав відкриту лекцію в ЧНУ імені Петра Могили

16 березня в Інституті філології ЧНУ імені Петра Могили  за сприяння Української академії лідерства відбулася відкрита лекція Кирила Галушка.

Тема лекції “Творення історичних наративів у засобах масової інформації” зацікавила багатьох присутніх. Адже не кожного дня є змога послухати і поспілкуватися з людиною, яка одночасно є істориком, етносоціологом, викладачем, публіцистом та літератором.

З 2014 року пане Кирило є координатором проекту «LikБез. Історичний фронт» та упорядником видань проекту, деякі з яких гість подарував університетській бібліотеці.  Метою «LIKБЕЗ. Історичний фронт» є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах. У діяльності проекту взяло участь  понад 50 істориків та чимало громадських активістів і волонтерів.

Серед присутніх студентів окрім філологів, журналістів та перекладачів були й викладачі та студенти з факультету соціології, які брали участь у спілкуванні після лекції.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.