Кирило Галушко прочитав відкриту лекцію в ЧНУ імені Петра Могили

16 березня в Інституті філології ЧНУ імені Петра Могили  за сприяння Української академії лідерства відбулася відкрита лекція Кирила Галушка.

Тема лекції “Творення історичних наративів у засобах масової інформації” зацікавила багатьох присутніх. Адже не кожного дня є змога послухати і поспілкуватися з людиною, яка одночасно є істориком, етносоціологом, викладачем, публіцистом та літератором.

З 2014 року пане Кирило є координатором проекту «LikБез. Історичний фронт» та упорядником видань проекту, деякі з яких гість подарував університетській бібліотеці.  Метою «LIKБЕЗ. Історичний фронт» є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах. У діяльності проекту взяло участь  понад 50 істориків та чимало громадських активістів і волонтерів.

Серед присутніх студентів окрім філологів, журналістів та перекладачів були й викладачі та студенти з факультету соціології, які брали участь у спілкуванні після лекції.