Кирило Галушко прочитав відкриту лекцію в ЧНУ імені Петра Могили

16 березня в Інституті філології ЧНУ імені Петра Могили  за сприяння Української академії лідерства відбулася відкрита лекція Кирила Галушка.

Тема лекції “Творення історичних наративів у засобах масової інформації” зацікавила багатьох присутніх. Адже не кожного дня є змога послухати і поспілкуватися з людиною, яка одночасно є істориком, етносоціологом, викладачем, публіцистом та літератором.

З 2014 року пане Кирило є координатором проекту «LikБез. Історичний фронт» та упорядником видань проекту, деякі з яких гість подарував університетській бібліотеці.  Метою «LIKБЕЗ. Історичний фронт» є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах. У діяльності проекту взяло участь  понад 50 істориків та чимало громадських активістів і волонтерів.

Серед присутніх студентів окрім філологів, журналістів та перекладачів були й викладачі та студенти з факультету соціології, які брали участь у спілкуванні після лекції.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77