Кінотренінг до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, метою якого є привернення уваги до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.

У Могилянці з ініціативи Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили та ГО «Майстерня добра» до Міжнародного дня людей з інвалідністю провели тематичний кінотренінг. Тетяна Вікторівна Невойт, викладач, психолог психоаналітичної орієнтації, тренер Центру соціально-психологічної підтримки прокоментувала необхідність подібних заходів:

«Як вид арт-терапії, кіно – універсальне явище. Крім того, що це естетичне задоволення, ми отримуємо можливість розвивати аналітичне, критичне мислення тощо під час перегляду стрічки. У нашій буденній свідомості ми не часто думаємо про те, як живуть люди, у яких є певні обмежені можливості або особливі потреби. Але в таких людей проходить таке ж життя. І ми хочемо показати цей фільм  для того, щоб люди побачили, як насправді живуть такі люди: які вони мають складнощі, наскільки важко перебороти стереотипне мислення всіх інших людей, які з побоюванням ставляться до тих, хто «не такий». Ми хочемо зробити людей з інвалідністю ближче й спробувати пояснити, що ми всі рівні, ми всі просто люди.»

Учасники кінотренінгу переглянули фільм «Всередині я танцюю», а після перегляду обговорили найважливіші проблеми, питання, що стосуються теми, та підбили підсумки заходу.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили