Кінотренінг до Міжнародного дня людей з інвалідністю

До Міжнародного дня людей з інвалідністю Центр соціально-психологічної підтримки та ГО «Майстерня добра» запрошує відвідати тематичний кінотренінг.

Зустріч відбудеться вже 3 грудня 2018 року о 14:00 в аудиторії 4-107 (Центр соціально-психологічної підтримки).

«Люди завжди шукали в мистецтві можливість вирішення проблем. Екран в цьому сенсі підходить як контейнер для проекцій особистих і несвідомих страхів і потягів. Як і при вивченні всіх форм мистецтв, коли ми вивчаємо кінофільм, ми вивчаємо себе», Корбут К.П. «Психоаналіз про кіно і кіно про психоаналіз».

Термінологічний словник кінотренінгу: мрії, воля, обмежені можливості, цілеспрямованність, дружба, кохання, захист, підтримка, гумор, відчай, перепони, бар’єри, стосунки, толерантність, інклюзивна освіта.

Тренінг проходитиме для кураторів груп, провідних фахівців, викладачів, студентів, у тому числі для людей з особливими потребами.

Тривалість кіно тренінгу – 3 години.

Програма тренінгу: вступна частина, перегляд кінофільму, обговорення та рефлексія, підсумки заходу.

Кількість учасників обмежена: до 20 осіб за попереднім записом. Записатися Ви можете за телефоном Центру (0512)76-71-80 або особисто в аудиторії 4-107.

Долучайтеся!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77