Кінотренінг до Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня 2018 року о 14:00 в аудиторії 4-107 (Центр соціально-психологічної підтримки) До Міжнародного дня людей з інвалідністю відбудеться тематичний кінотренінг з ініціативи Центру соціально-психологічної підтримки та ГО «Майстерня добра».

Тренінг проходитиме для кураторів груп, провідних фахівців, викладачів, студентів, у тому числі для людей з особливими потребами.

Тривалість – 3 години.

Програма тренінгу: вступна частина, перегляд кінофільму, обговорення та рефлексія, підсумки заходу.

Кількість учасників обмежена: до 20 осіб за попереднім записом. Записатися Ви можете за телефоном Центру (0512)76-71-80 або особисто в аудиторії 4-107.

Долучайтеся!

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили