Кінопоказ від Центру українських студій

Центр українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили на чолі з доктором філологічних наук Тетяною Шестопаловою презентував студентам та викладачам фільм українського виробництва «Ойра». Показ відбувся 27 лютого в приміщенні Інституту філології.

У фільмі висвітлено події початку 20-го століття – періоду протистояння махновщини та комунізму. Режисером стрічки є Владислав Чабанюк. Для нього це був перший кінодосвід.

Зйомки фільму відбувалися в одному з українських сіл на Черкащині. На допомогу знімальній групі приходили всі жителі села. Головну роль у фільмі зіграла молода студентка Віталана Лелеко, котра обігнала на кастингу 20 своїх суперниць.

Фільм вийшов у світ у 2003 році за підтримки народної телестудії «Мальва». За жанром кінострічка є драматичною та історичною, адже в ній показані реальні події, які відбувалися в Україні в 20-ті роки ХХ століття.

DSC_0577 (1)

DSC_0597DSC_0596