Кінопоказ від Центру українських студій

Центр українських студій Чорноморського національного університету імені Петра Могили на чолі з доктором філологічних наук Тетяною Шестопаловою презентував студентам та викладачам фільм українського виробництва «Ойра». Показ відбувся 27 лютого в приміщенні Інституту філології.

У фільмі висвітлено події початку 20-го століття – періоду протистояння махновщини та комунізму. Режисером стрічки є Владислав Чабанюк. Для нього це був перший кінодосвід.

Зйомки фільму відбувалися в одному з українських сіл на Черкащині. На допомогу знімальній групі приходили всі жителі села. Головну роль у фільмі зіграла молода студентка Віталана Лелеко, котра обігнала на кастингу 20 своїх суперниць.

Фільм вийшов у світ у 2003 році за підтримки народної телестудії «Мальва». За жанром кінострічка є драматичною та історичною, адже в ній показані реальні події, які відбувалися в Україні в 20-ті роки ХХ століття.

DSC_0577 (1)

DSC_0597DSC_0596

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77