«Кіномедіа» в ЧНУ ім. Петра Могили

ЧНУ імені Петра Могили і Фестиваль короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа» запрошують на кінопоказ, що відбудеться 16 листопада о 15:30 у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

До програми перегляду увійдуть 12 найкращих фільмів фестивалю за минулі роки.

Вхід вільний!

У програмі – перегляд фільмів-переможців кінофестивалю. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних і документальних коротких стрічок про журналістику. Після перегляду відбудеться дискусія з Андрієм Лохматовим.

afisha

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77