Кінбурн: відкрита лекція науковця із Кропивницького

Перший день весни в ЧНУ ім. Петра Могили розпочався досить активно. Студенти та викладачі медичного інституту взяли участь у відкритій лекції доктора географічних наук, професора А. Кривульченка з міста Кропивницький. Науковець презентував свою монографію «Кінбурн: ландшафти, сучасний стан та значення».

Книгу присвячено унікальному куточку нашого південного регіону з позиції ландшафтів  – Кінбурнському півострову.

«При створення монографії було проведено польові і лабораторні дослідження», – наголосив професор.

Виходець із Миколаївської області Анатолій Іванович вважав своїм обов’язком віддати данину своїй батьківщині і дослідити унікальну природну територію, де він народився.

«Бачити в Малому велике і Велике в малому» – життєве кредо науковця, яке він проніс через усе життя і втілив у своїй науковій праці. Адже Кінбурнський півострів – молода територія, що сформувалася  в зоні природних контактів та антропогенних факторів.

Науковець зауважив, що саме молоде покоління екологів здатне вплинути на процес впливу людей на природний стан заповідного куточка і не допустити руйнування її недобросовісними власниками.

ynfxV6DrbSI CMHt4Lx4wB8 Kff3PsSQ6Ek qwhItAQN4H8