Кінбурн: відкрита лекція науковця із Кропивницького

Перший день весни в ЧНУ ім. Петра Могили розпочався досить активно. Студенти та викладачі медичного інституту взяли участь у відкритій лекції доктора географічних наук, професора А. Кривульченка з міста Кропивницький. Науковець презентував свою монографію «Кінбурн: ландшафти, сучасний стан та значення».

Книгу присвячено унікальному куточку нашого південного регіону з позиції ландшафтів  – Кінбурнському півострову.

«При створення монографії було проведено польові і лабораторні дослідження», – наголосив професор.

Виходець із Миколаївської області Анатолій Іванович вважав своїм обов’язком віддати данину своїй батьківщині і дослідити унікальну природну територію, де він народився.

«Бачити в Малому велике і Велике в малому» – життєве кредо науковця, яке він проніс через усе життя і втілив у своїй науковій праці. Адже Кінбурнський півострів – молода територія, що сформувалася  в зоні природних контактів та антропогенних факторів.

Науковець зауважив, що саме молоде покоління екологів здатне вплинути на процес впливу людей на природний стан заповідного куточка і не допустити руйнування її недобросовісними власниками.

ynfxV6DrbSI CMHt4Lx4wB8 Kff3PsSQ6Ek qwhItAQN4H8

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.