Керівниця юридичної клініки «Veritas» Чорноморського національного університету імені Петра Могили Олена Каплій узяла участь у тренінгу “Адвокація: як залучати людей до творення змін”

Протягом 12-13 вересня 2022 року керівниця юридичної клініки «Veritas» Чорноморського національного університету імені Петра Могили Олена Каплій пройшла тренінг «Адвокація: як залучати людей до творення змін». Цей проєкт реалізується асоціацією «Голос Жінок і Лідерство. Український Жіночий Фонд» (Ukrainian Women’s Fund Міжнародний фонд «Відродження»).

Протягом навчання отримала практичний досвід організації адвокаційних кампаній у правничій діяльності та привнесення цього досвіду до студентської юридичної спільноти. Також було розглянуто цікавий інструмент «Піраміда залучення» та різновиди дій, до яких ми залучаємо свою аудиторію в рамках адвокаційної кампанії.

Особливо цікаво застосувати знання в правопросвітницькій діяльності з вуличного кампейнінгу як інструменту привернення уваги та впливу на ключових гравців. Різновиди онлайн та оффлайн акцій для підсилення адвокаційних кампаній в правничій діяльності.

Долученість до реалізації проекту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» як керівниці клініки вимагає знань для проведення ефективних адвокаційних кампаній, особливо щодо впровадження Резолюції 1325.

Проєкт фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії.