Керівництво Українсько-Польського науково-дослідного інституту відвідало урочистий прийом в Генеральному консульстві Республіки Польща в Одесі

23 червня 2021 року відбувся урочистий прийом з нагоди 230-ї річниці прийняття Конституції 3 Травня в Генеральному консульстві Республіки Польща в Одесі.

фото 1.jpg

фото 2.jpg

На заході Чорноморський національний університет представляли: директорка Українсько-Польського науково-дослідного інституту, докторка історичних наук, професорка  Ольга Морозова та заступниця директорки –  кандидатка історичних наук, доцентка  Ольга Гайдай.

фото 3.jpg

фото 4.jpg

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та Українсько-Польський науково-дослідний інститут сердечно вітають представників польської нації з доленосним кроком на шляху розвитку свободи та демократії!