Віктор Іонович Каневський


доцент та заступник завідуючого кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук, доцент

1.jpeg

Освіта та професійний шлях

У 1971 році закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут імені В.Г. Белінського, спеціальність за дипломом  російська мова та література (диплом А-ІІ № 062821), у 1992 році закінчив спецфакультет Миколаївського державного педагогічного інституту імені В.Г. Белінського, спеціальність за дипломом  практичний психолог в системі освіти (диплом ЦВ № 670782).

Автор понад 30 публікацій (з них 3 статті у базах Web of Science), 1 монографії і 2 навчальних посібників.

Викладає дисципліни: «Психологія змінених станів свідомості», «Психологія роботи із залежним станами», «Психологія суїциду», «Футурреальна психологія», «Психологія релігії».

 

Захист дисертації

Дисертацію на тему «Психологические особенности парасуицидального поведения личности» захистив «12» грудня 2011 року у спеціалізованій раді Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України (диплом ДК № 004790 від 17 лютого 2012 року).

 

Звання

Рішенням Атестаційної колегії від 26 червня 2014 року, протокол № 5/02-Д присвоєно вчене звання доцента.

Наукові інтереси: психологія кризових станів, психологія саморозвитку особистості, наративна психологія, психологічне консультування в е-просторі.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. Навчальний курс «Основи використання проективного тесту за методикою Роршаха» (сертифікат № Р-119 , 18-19 лютого 2017 року).
  2. Навчальний курс «Застосування Тематичної Апперцепції Тесту в психологічному консультуванні і спеціальних психологічних досліджень» (сертифікат № ТАТ-068, 2018 рік.)

 

Google Scholar

2528kan@gmail.com
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


червня
7
Запрошуємо школярів до літньої школи лідерства

7-18 червня у ЧНУ імені Петра Могили для школярів 11-13 років буде проводитись Літня Школа Лідерства. У ігровій та інтерактивних формах будуть проводитись заняття з лідерства, комунікації, тайм-менеджменту, основ створення власної справи та підприємництва. Познайомитись з більш детальною інформацією щодо Літньої Школи Лідерства можна …

травня
11
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до вебінарів (11-14 травня)

З 11 травня чекаємо колег на вебінарах, які пройдуть у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15. Реєстрація на кожний окремо ( за окремим посиланням), після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії …

липня
5
Запрошуємо студентів до участі у VII конкурсі соціального проєкту “Scholarship в Україні”

Чим привабливий проєкт для молоді “Scholarship в Україні” надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш – проєкт не дозволить своїм учасникам …