Віктор Іонович Каневський


доцент та заступник завідуючого кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук, доцент

Освіта та професійний шлях

У 1971 році закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут імені В.Г. Белінського, спеціальність за дипломом  російська мова та література (диплом А-ІІ № 062821), у 1992 році закінчив спецфакультет Миколаївського державного педагогічного інституту імені В.Г. Белінського, спеціальність за дипломом  практичний психолог в системі освіти (диплом ЦВ № 670782).

Автор понад 30 публікацій (з них 3 статті у базах Web of Science), 1 монографії і 2 навчальних посібників.

Викладає дисципліни: «Психологія змінених станів свідомості», «Психологія роботи із залежним станами», «Психологія суїциду», «Футурреальна психологія», «Психологія релігії».

 

Захист дисертації

Дисертацію на тему «Психологические особенности парасуицидального поведения личности» захистив «12» грудня 2011 року у спеціалізованій раді Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України (диплом ДК № 004790 від 17 лютого 2012 року).

 

Звання

Рішенням Атестаційної колегії від 26 червня 2014 року, протокол № 5/02-Д присвоєно вчене звання доцента.

Наукові інтереси: психологія кризових станів, психологія саморозвитку особистості, наративна психологія, психологічне консультування в е-просторі.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. Навчальний курс «Основи використання проективного тесту за методикою Роршаха» (сертифікат № Р-119 , 18-19 лютого 2017 року).
  2. Навчальний курс «Застосування Тематичної Апперцепції Тесту в психологічному консультуванні і спеціальних психологічних досліджень» (сертифікат № ТАТ-068, 2018 рік.)

 

Google Scholar

2528kan@gmail.com
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …