Віктор Іонович Каневський


доцент та заступник завідуючого кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук, доцент

Освіта та професійний шлях

У 1971 році закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут імені В.Г. Белінського, спеціальність за дипломом  російська мова та література (диплом А-ІІ № 062821), у 1992 році закінчив спецфакультет Миколаївського державного педагогічного інституту імені В.Г. Белінського, спеціальність за дипломом  практичний психолог в системі освіти (диплом ЦВ № 670782).

Автор понад 30 публікацій (з них 3 статті у базах Web of Science), 1 монографії і 2 навчальних посібників.

Викладає дисципліни: «Психологія змінених станів свідомості», «Психологія роботи із залежним станами», «Психологія суїциду», «Футурреальна психологія», «Психологія релігії».

 

Захист дисертації

Дисертацію на тему «Психологические особенности парасуицидального поведения личности» захистив «12» грудня 2011 року у спеціалізованій раді Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України (диплом ДК № 004790 від 17 лютого 2012 року).

 

Звання

Рішенням Атестаційної колегії від 26 червня 2014 року, протокол № 5/02-Д присвоєно вчене звання доцента.

Наукові інтереси: психологія кризових станів, психологія саморозвитку особистості, наративна психологія, психологічне консультування в е-просторі.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. Навчальний курс «Основи використання проективного тесту за методикою Роршаха» (сертифікат № Р-119 , 18-19 лютого 2017 року).
  2. Навчальний курс «Застосування Тематичної Апперцепції Тесту в психологічному консультуванні і спеціальних психологічних досліджень» (сертифікат № ТАТ-068, 2018 рік.)

 

Google Scholar

2528kan@gmail.com
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …