#Кафедри_Могилянки. Кафедра цивільного та кримінального права і процесу


Нова рубрика, в якій ми будемо розкривати цікавинки навчального (і не тільки) процесу та таємниці кафедр факультетів та інститутів Могилянки.

Кафедра цивільного та кримінального права і процесу (ЦКПП) входить до складу Юридичного Факультету (ЮФ).

 

Студенти здобувають знання за спеціальністю «Право» та отримують теоретичну базу в межах досліджень сфери цивільного, кримінального, господарського права і процесу. Це наші майбутні полісмени та полісвумен, спеціалісти з юридичних питань та герої на сторожі закону та спокою громадян! Теорія, що викладається підкріплюється практикою. Однією з привабливих сторін навчання за цією спеціальністю є повне занурення у специфіку майбутньої професії. Для того, аби уявити як це відбувається, наведемо приклади декількох юридичних ігор.

Гра «Огляд місця події», під час якої студенти виступають у ролях: слідчого, потерпілого, спеціаліста-психолога, понятих. Гра передбачає імітацію повної, згідно із законами України, процедури скоєння злочину та роботу слідчого на місці злочину.

 

Гра «Звільнення заручника з місця позбавлення волі»

Студенти розподіляються за ролями: слідчий, затриманий, родичі, близькі та друзі затриманого, яких підготовляють фахівці для переговорів із затриманим (що взяв у заручники слідчого). Розмови спеціалістів-психологів з учасниками операції визволення полоненого та затримання злочинця.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут