#Кафедри_Могилянки. Кафедра цивільного та кримінального права і процесу

Нова рубрика, в якій ми будемо розкривати цікавинки навчального (і не тільки) процесу та таємниці кафедр факультетів та інститутів Могилянки.

Кафедра цивільного та кримінального права і процесу (ЦКПП) входить до складу Юридичного Факультету (ЮФ).

Студенти здобувають знання за спеціальністю «Право» та отримують теоретичну базу в межах досліджень сфери цивільного, кримінального, господарського права і процесу. Це наші майбутні полісмени та полісвумен, спеціалісти з юридичних питань та герої на сторожі закону та спокою громадян! Теорія, що викладається підкріплюється практикою. Однією з привабливих сторін навчання за цією спеціальністю є повне занурення у специфіку майбутньої професії. Для того, аби уявити як це відбувається, наведемо приклади декількох юридичних ігор.

Гра «Огляд місця події», під час якої студенти виступають у ролях: слідчого, потерпілого, спеціаліста-психолога, понятих. Гра передбачає імітацію повної, згідно із законами України, процедури скоєння злочину та роботу слідчого на місці злочину.

Гра «Звільнення заручника з місця позбавлення волі»

Студенти розподіляються за ролями: слідчий, затриманий, родичі, близькі та друзі затриманого, яких підготовляють фахівці для переговорів із затриманим (що взяв у заручники слідчого). Розмови спеціалістів-психологів з учасниками операції визволення полоненого та затримання злочинця.