#Кафедри_Могилянки. Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики


Нова рубрика, в якій ми будемо розкривати цікавинки навчального (і не тільки) процесу та таємниці кафедр факультетів та інститутів Могилянки.

Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики (МВ та ЗП) входить до складу факультету політичних наук (ФПН).

 

Щорічно студенти-міжнародники беруть участь у різних наукових заходах, де посідають призові місця.  Серед таких заходів:

  • Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;
  • Всеукраїнський конкурс наукових робіт спеціальності міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії;
  • Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених.

Не тільки на теорії зростають майбутні дипломати. Викладачі разом зі студентами долучаються до зустрічей із представниками посольства різних країн, Європарламенту, НАТО, відвідують лекції від професорів закордонних університетів, організовують зустрічі працівників дипломатичної сфери зі студентами, відвідують посольств різних країн на території України.

У жовтні минулого року стартував спільний проєкт кафедри МВ та ЗП із кафедрою теорії та практики перекладу з англійської мови (ТПП з АМ) під назвою «Школа юного дипломата». У ньому студенти та викладачі проводять профорієнтаційні зустрічі зі школярами та спеціально для них імітують дипломатичні засідання, виступи та офіційні візити. Такі заходи проводяться іноземними мовами: англійською, німецькою, іспанською, китайською, турецькою, французькою мовами.

Аби відчути себе справжнім серйозним фахівцем своєї справи практика студентів проходить у формі «ділової гри» – імітації офіційного дипломатичного прийому. Організацією підготовки та, власне, самим проведенням зустрічі з дотриманням всіх правил, яких вимагає професія, студенти займаються особисто.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …