#Кафедри_Могилянки. Кафедра історії


Нова рубрика, в якій ми будемо розкривати цікавинки навчального (і не тільки) процесу та таємниці кафедр факультетів та інститутів Могилянки.

Кафедра історії (КІ) входить до складу факультету політичних наук (ФПН).

 

Студентам-історикам немає коли сумувати!

Деякі заняття проходять у спеціалізованих установах: музеях, архівах та в поїздках до історичних місць (наприклад, Ольвії). Студенти можуть приміряти на себе роль Індіани Джонса, Лари Крофт чи Фліна Карсона – стати на деякий час справжніми археологами та шукачами скарбів. Це можливо за допомогою проведення розкопок на унікальних пам’ятках на території Миколаївської області й не тільки.

Для практичних занять викладачі проводять зі студентами різні історичні ігри. Так, до прикладу, гра «Покажи історичну подію чи особу», під час якої студентам потрібно зобразити особу чи історичну подію, показавши особливості, специфіку та передати атмосферу періоду про який розповідається. Це ніби знятися в історичному кіно чи серіалі – потрібна правдивість.

Крім лекцій від іноземних фахівців з Італії та Польщі, студенти мають можливість долучитися до історичних конференцій та проєктів: «Як домовитися з минулим» та «Пам’ятати заради майбутнього».

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).