#Кафедри_Могилянки. Кафедра історії


Нова рубрика, в якій ми будемо розкривати цікавинки навчального (і не тільки) процесу та таємниці кафедр факультетів та інститутів Могилянки.

Кафедра історії (КІ) входить до складу факультету політичних наук (ФПН).

 

Студентам-історикам немає коли сумувати!

Деякі заняття проходять у спеціалізованих установах: музеях, архівах та в поїздках до історичних місць (наприклад, Ольвії). Студенти можуть приміряти на себе роль Індіани Джонса, Лари Крофт чи Фліна Карсона – стати на деякий час справжніми археологами та шукачами скарбів. Це можливо за допомогою проведення розкопок на унікальних пам’ятках на території Миколаївської області й не тільки.

Для практичних занять викладачі проводять зі студентами різні історичні ігри. Так, до прикладу, гра «Покажи історичну подію чи особу», під час якої студентам потрібно зобразити особу чи історичну подію, показавши особливості, специфіку та передати атмосферу періоду про який розповідається. Це ніби знятися в історичному кіно чи серіалі – потрібна правдивість.

Крім лекцій від іноземних фахівців з Італії та Польщі, студенти мають можливість долучитися до історичних конференцій та проєктів: «Як домовитися з минулим» та «Пам’ятати заради майбутнього».

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут