Кафедра управління земельними ресурсами отримала нове обладнання – електронний теодоліт DT02 Nivoline

Матеріально-технічна база кафедри управління земельними ресурсами Чорноморського національного університету імені Петра Могили черговий раз отримала поповнення новим обладнанням, яке придбано за кошти університету.

5 лютого студенти на практичних заняттях освоюють новий прилад – електронний теодоліт DT02 Nivoline, який є найважливішим вимірювальним інструментом на будівельному майданчику та має досить широкий спектр застосування. Ця модель має двосторонній дисплей, є стійкою до суворих погодних умов, що робить його готовим до використання навіть під проливним дощем.

Друга половина заняття була присвячена порівняльній характеристиці роботи нівелірів: електронного EL-32 Nіvel System та оптичного Bosch GOL 26D SET. Студенти визначали переваги та недоліки у практичній діяльності.

Нове геодезичне обладнання дозволяє студентам поглиблено вивчити прийоми та методи геодезичних вимірів на місцевості, набути практичних вмінь з обробки результатів вимірів.